Start arrow Dla biznesu arrow Seminarium: Dlaczego warto współpracować z Białorusi±?
Ciekawostki
Białoru¶ należy do czołówki krajów, w których mieszkaj± ludzie długowieczni. Z danych statystycznych wynika, że obecnie blisko 650 Białorusinów przekroczyło wiek stu lat.
 
powered_by.png, 1 kB
Seminarium: Dlaczego warto współpracować z Białorusi±?
Redaktor: SA   
Wszystkie firmy zainteresowane nawi±zaniem współpracy handlowej lub inwestycyjnej z Białorusi± zapraszamy do udziału w Seminarium po¶więconemu możliwo¶ciom prowadzenia biznesu i inwestowania na Białorusi:
"Dlaczego warto współpracować z Białorusi±?
Praktyczne seminarium dla eksporterów i inwestorów”


Seminarium odbędzie się 2 grudnia br. w Warszawie i jest skierowane do polskich firm zainteresowanych Białorusi± jako Partnerem handlowym lub miejscem do ulokowania potencjalnych inwestycji.

Honorowy patronat nad tym Wydarzeniem obj±ł Jego Ekscelencja Ambasador Nadzwyczajny i Pełnomocny Republiki Białoru¶ w Rzeczypospolitej Polskiej Prof. dr hab. Viktar Gaisenak.
W¶ród prelegentów swój udział zapowiedzieli m.in.: przedstawiciele Ministerstwa Gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej, przedstawiciele Ministerstwa Gospodarki Republiki Białoru¶, eksperci Wydziału Ekonomiczno-Handlowego Ambasady Republiki Białoru¶ w Warszawie oraz wiod±cy białoruscy prawnicy, specjali¶ci w dziedzinie współpracy handlowej, bankowej i inwestycyjnej. 

Nasi eksperci porusz± m.in. następuj±ce zagadnienia:
  • wymiana handlowa pomiędzy Polsk± i Białorusi± dzisiaj i jej perspektywy na przyszło¶ć
  • jak wygl±da sytuacja gospodarcza na Białorusi i jakie możliwo¶ci stwarza dla polskich eksporterów
  • dlaczego warto zainwestować na Białorusi: aspekty prawne, preferencje i ulgi podatkowe dla producentów na terenie RB i Unii Celnej.

Chcesz wiedzieć więcej?
Czytaj pełny komunikat.

Image

 
© 2024 Białoru¶ - zwiedzanie Białorusi, wczasy Białoru¶
e-Hotel.pl tanie hotele na Białorusi