Start arrow Inne usługi arrow Turystyka zdrowotna i medyczna na Białorusi
Ciekawostki
Białoru¶ należy do czołówki krajów, w których mieszkaj± ludzie długowieczni. Z danych statystycznych wynika, że obecnie blisko 650 Białorusinów przekroczyło wiek stu lat.
 
powered_by.png, 1 kB
Turystyka zdrowotna i medyczna na Białorusi
Redaktor: DF   
Posiadamy szerokie kontakty w o¶rodkach odnowy biologicznej, pensjonatach i hotelach SPA, sanatoriach, klinikach i gabinetach stomatologicznych, klinikach chirurgii plastycznej, dermatologii estetycznej oraz rehabilitacji.
W ofercie mamy wiele propozycji i informacji dotycz±cych szeroko rozumianej turystyki zdrowotnej i ł±czenia wypoczynku z leczeniem.

Turystyka zdrowotna i medyczna jest ogólno¶wiatowym trendem i coraz więcej ludzi planuj±c swoje wyjazdy ł±czy wypoczynek z różnego rodzaju zabiegami dla zdrowia i urody. Turystyka zdrowotna na Białorusi ma dług± historię. Białoruskie uzdrowiska (m.in. Sanatorium Aziorny, Sanatorium Czabarok, Sanatorium Berestje, Sanatorium Praleska, Sanatorium Rużańskij, Sanatorium Switez) oferuj± profesjonaln± kadrę medyczn±, wysoki standard usług medycznych, najnowocze¶niejsze wyposażenie, wysok± jako¶ć wykonywanych zabiegów oraz atrakcyjne ceny.

Tury¶ci z Polski, Rosji czy krajów o¶ciennych coraz czę¶ciej korzystaj± nie tylko z wła¶ciwo¶ci leczniczych borowin ale także np. z zabiegów medycyny estetycznej, kosmetologii, usług stomatologicznych, okulistycznych czy chirurgii estetycznej.

Najważniejszym powodem rozwoju turystyki zdrowotnej i medycznej s± różnice w cenach usług. Ceny usług medycznych na Białorusi s± niższe niż w Polsce.

Na polskich turystów na Białorusi czekaj±:
  • kurorty oferuj±ce unikalne warunki przyrodolecznicze
  • bardzo atrakcyjne ceny
  • profesjonalna kadra medyczna
  • wysoki standard usług medycznych
  • najnowocze¶niejsze wyposażenie.

Zapytaj o dostępne usługi i pakiety turystyczne i medyczne

TAGI: turystyka medyczna, Białoru¶, stomatologia, operacje medyczne
 
© 2024 Białoru¶ - zwiedzanie Białorusi, wczasy Białoru¶
e-Hotel.pl tanie hotele na Białorusi